Rubycon 100μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 200V dc, Through Hole - 200BXC100MEFC16X20
Nr. stoc RS: 751-1061Producator: RubyconCod de producator: 200BXC100MEFC16X20
brand-logo
Specificatii
Marca
Rubycon
Capacitate
100µF
Tensiune
200V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
16 (Dia.) x 20mm
Inaltime
20mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Diametru
16mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
12000h
Pitch de plumb
7.5mm
Curent de ondulare
1.42A
Leakage Current
Toleranta
±20%
Series
BXC
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 2) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Marca
Rubycon
Capacitate
100µF
Tensiune
200V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
16 (Dia.) x 20mm
Inaltime
20mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Diametru
16mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
12000h
Pitch de plumb
7.5mm
Curent de ondulare
1.42A
Leakage Current
Toleranta
±20%