Rubycon 10μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 100V dc, Through Hole - 100YXJ10M5X11
Nr. stoc RS: 749-7237Producator: RubyconCod de producator: 100YXJ10M5X11
brand-logo
Specificatii
Marca
Rubycon
Capacitate
10µF
Tensiune
100V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
5 (Dia.) x 11mm
Inaltime
11mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
5mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Pitch de plumb
2mm
Durata de viata
5000h
Series
YXJ
Leakage Current
0.01 CV or 3 μA
Toleranta
±20%
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
RS PRO 10 μF Capacitor 100 V dc, Axial, Through Hole Axial
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 25) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Marca
Rubycon
Capacitate
10µF
Tensiune
100V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
5 (Dia.) x 11mm
Inaltime
11mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
5mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Pitch de plumb
2mm
Durata de viata
5000h
Series
YXJ
Leakage Current
0.01 CV or 3 μA
Toleranta
±20%