Panasonic 150μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 100V dc, Surface Mount - EEVFK2A151M
Nr. stoc RS: 434-0138Producator: PanasonicCod de producator: EEVFK2A151M
Capacitate
150µF
Tensiune
100V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
16 (Dia.) x 16.5mm
Inaltime
16.5mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
16mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
5000h
Toleranta
±20%
Curent de ondulare
793mA
Leakage Current
3 μA
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Panasonic 150 μF Capacitor 100 V dc, Surface Mount Solder - EEVFK2A151M 0125
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
150µF
Tensiune
100V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
16 (Dia.) x 16.5mm
Inaltime
16.5mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
16mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
5000h
Toleranta
±20%
Curent de ondulare
793mA
Leakage Current
3 μA