Panasonic 470 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Through Hole - ECA1VM471 Radial Lead
Capacitate
470μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
16mm
Polarity
Polar
Lungime
16mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
85°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Series
MA
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
150%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
M Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Yageo 470μF Electrolytic Capacitor 35V dc, Through Hole - SK035M0470B5S-1015
P.O.A.Buc. (Intr-un pachet de 50) (fara TVA)
Radial Al electrolytic GS cap,35V 470uF
P.O.A.Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
470μF
Product Type
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
16mm
Polarity
Polar
Lungime
16mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
85°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Series
MA
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
150%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
M Series