TE Connectivity 10 kΩ Ceramic Composition Resistor 2 W 10 % CCR210KKB
Nr. stoc RS: 377-4990Producator: TE ConnectivityCod de producator: CCR210KKB
brand-logo
Specificatii
Rezistenta
10kΩ
Product Type
Resistor
Putere
2W
Resistor Type
Power
Packaging
Box
Tolerance ±
10%
Axial/Radial
Axial
Tensiune
400V
Tehnologie
Ceramic Composition
Series
CCR
Automotive Standard
No
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
200°C
Lungime
19mm
Diametru
7mm
Standards/Approvals
No
Latime
7mm
Coeficient temperatura
+300 ppm/°C
Detalii produs
2 Watt CCR Series, Axial
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Rezistenta
10kΩ
Product Type
Resistor
Putere
2W
Resistor Type
Power
Packaging
Box
Tolerance ±
10%
Axial/Radial
Axial
Tensiune
400V
Tehnologie
Ceramic Composition
Series
CCR
Automotive Standard
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
200°C
Lungime
19mm
Diametru
7mm
Standards/Approvals
Latime
7mm
Coeficient temperatura
+300 ppm/°C