STMicroelectronics SMCJ30CA-TR 1-Element Bi-Directional TVS Diode, 1.5 kW, 2-Pin DO-214
Nr. stoc RS: 795-7225Producator: STMicroelectronicsCod de producator: SMCJ30CA-TR
brand-logo
Specificatii
Product Type
TVS Diode
Direction Type
Bi-Directional
Diode Configuration
Single
Minimum Breakdown Voltage Vbr
33.3V
Montare
Surface
Tip pachet
DO-214
Maximum Reverse Stand-off Voltage Vwm
30V
Numar pini
2
Peak Pulse Power Dissipation Pppm
1.5kW
Maximum Peak Pulse Current Ippm
156A
Clamping Voltage VC
64.3V
Temperatura minima de lucru
-55°C
Test Current It
1mA
Temperatura maxima de lucru
150°C
Number of Elements per Chip
1
Lungime
7.15mm
Standards/Approvals
No
Series
SMCJxxCA
Inaltime
2.45mm
Automotive Standard
No
Maximum Reverse Leakage Current
1μA
Detalii produs
Transil™ TVS SMT Bidirectional 1500W, STMicroelectronics
Transient Voltage Suppressors, STMicroelectronics
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Product Type
TVS Diode
Direction Type
Bi-Directional
Diode Configuration
Single
Minimum Breakdown Voltage Vbr
33.3V
Montare
Surface
Tip pachet
DO-214
30V
Numar pini
2
1.5kW
156A
Clamping Voltage VC
64.3V
Temperatura minima de lucru
-55°C
Test Current It
1mA
Temperatura maxima de lucru
150°C
Number of Elements per Chip
1
Lungime
7.15mm
Standards/Approvals
Series
SMCJxxCA
Inaltime
2.45mm
Automotive Standard
1μA
Detalii produs