Omron E2A-M18KN16-WP-B1 5M Threaded Barrel Proximity Sensor, M18 PNP E2A 24V dc 16 mm 240 V ac 32 V dc 200mA
Nr. stoc RS: 804-9410Producator: OmronCod de producator: E2A-M18KN16-WP-B1 5M
brand-logo
Specificatii
Marca
Omron
Dimensiune filet
M18
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Lungime
39mm
Protectie IP
IP67
Tip terminal
Cable
Montare
Non-Flush
Latime
24mm
Tensiune de alimentare maxima
24V dc
Housing Material
Brass Nickel Plated
Maximum Detection
16mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Maximum DC Voltage
32V dc
Materials Detected
Metal
Temperatura maxima de lucru
70°C
Standards/Approvals
CE
Maximum AC Voltage
240V ac
Adancime
15.1mm
Maximum Switching Frequency
400Hz
Shielding
Unshielded
Series
E2A
Curent de comutare
200mA
Tip iesire
PNP
Tara de origine
China
Detalii produs
E2A Standard Length Brass
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Marca
Omron
Dimensiune filet
M18
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Lungime
39mm
Protectie IP
IP67
Tip terminal
Cable
Montare
Non-Flush
Latime
24mm
Tensiune de alimentare maxima
24V dc
Housing Material
Brass Nickel Plated
Maximum Detection
16mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Maximum DC Voltage
32V dc
Materials Detected
Metal
Temperatura maxima de lucru
70°C
Standards/Approvals
CE
Maximum AC Voltage
240V ac
Adancime
15.1mm
Maximum Switching Frequency
400Hz
Shielding
Unshielded
Series
E2A
Curent de comutare
200mA