PIC18LF13K22
Tip pachet
SSOP
Montare
Surface
Numar pini
20
Device Core
PIC
Data Bus Width
8bit
Program Memory Size
8kB
Maximum Clock Frequency
64MHz
Capacitate RAM
256bit
Tensiune de alimentare maxima
3.6V
Maximum Power Dissipation Pd
800mW
Number of Programmable I/Os
18
DACs
1 x 5 Bit
Temperatura minima de lucru
-40°C
Analogue Comparators
2
Temperatura maxima de lucru
85°C
Inaltime
1.85mm
Lungime
7.5mm
Standards/Approvals
RoHS
Tensiune de alimentare minima
1.8V
Instruction Set Architecture
RISC
Automotive Standard
No
ADCs
12 x 10 Bit
Program Memory Type
FLASH
Detalii produs
PIC18F1xK22 8-Bit Flash Microcontrollers
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Impachetare pentru productie (Tub)
10
10
| Cantitate | Pret unitar | Per Tub |
|---|---|---|
Specificatii
Marca
MicrochipProduct Type
Microcontroller
Series
PIC18LF13K22
Tip pachet
SSOP
Montare
Surface
Numar pini
20
Device Core
PIC
Data Bus Width
8bit
Program Memory Size
8kB
Maximum Clock Frequency
64MHz
Capacitate RAM
256bit
Tensiune de alimentare maxima
3.6V
Maximum Power Dissipation Pd
800mW
Number of Programmable I/Os
18
DACs
1 x 5 Bit
Temperatura minima de lucru
-40°C
Analogue Comparators
2
Temperatura maxima de lucru
85°C
Inaltime
1.85mm
Lungime
7.5mm
Standards/Approvals
RoHS
Tensiune de alimentare minima
1.8V