MEAN WELL 24V dc Input DIN Rail Buffer Module DBUF20-24
brand-logo
Specificatii
Product Type
Buffer Module
Current
2A
Tensiune iesire
22V dc
Tensiune intrare
24V dc
Montare
DIN Rail
Lungime
125.2mm
Adancime
114.9mm
Standards/Approvals
Latime
63mm
Series
DBUF20-24
Tara de origine
China
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Specificatii
Product Type
Buffer Module
Current
2A
Tensiune iesire
22V dc
Tensiune intrare
24V dc
Montare
DIN Rail
Lungime
125.2mm
Adancime
114.9mm
Standards/Approvals
Latime
63mm