Littelfuse SMCJ30CA 1-Element Bi-Directional TVS Diode, 1.5 kW, 2-Pin DO-214
brand-logo
Specificatii
Diode Configuration
Single
Product Type
TVS Diode
Direction Type
Bi-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
33.3V
Montare
Surface
Tip pachet
DO-214
Maximum Reverse Stand-off Voltage Vwm
30V
Numar pini
2
Peak Pulse Power Dissipation Pppm
1.5kW
Clamping Voltage VC
48.4V
Temperatura minima de lucru
-65°C
Test Current It
1mA
Maximum Peak Pulse Current Ippm
31A
ESD Protection
Yes
Number of Elements per Chip
1
Temperatura maxima de lucru
150°C
Inaltime
2.417mm
Lungime
7.11mm
Standards/Approvals
No
Series
SMCJ
Maximum Reverse Leakage Current
1μA
Automotive Standard
No
Detalii produs
TVS Diodes SMT Bidirectional 1500W, SMCJ Series, Littelfuse
Transient Voltage Suppressors, Littelfuse
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
DiodesZetex 1-Element Bi-Directional TVS Diode, 1.5 kW, 2-Pin SMC
Vishay SMCJ30CA-E3/57T 1-Element Bi-Directional TVS Diode, 1.5 kW, 2-Pin SMC
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Diode Configuration
Single
Product Type
TVS Diode
Direction Type
Bi-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
33.3V
Montare
Surface
Tip pachet
DO-214
30V
Numar pini
2
1.5kW
Clamping Voltage VC
48.4V
Temperatura minima de lucru
-65°C
Test Current It
1mA
31A
ESD Protection
Yes
Number of Elements per Chip
1
Temperatura maxima de lucru
150°C
Inaltime
2.417mm
Lungime
7.11mm
Standards/Approvals
Series
SMCJ
1μA
Automotive Standard
Detalii produs