Nr. stoc RS: 910-3177Producator: FacomCod de producator: 192.16CPESLS
brand-logo
Vezi toate produsele din Cuttere
Specificatii
Marca
Facom
Product Type
Side cutter
Sub Type
Diagonal Cutter
Lungime totala
160mm
Jaw Width
24mm
Lungime falca
18mm
Siguranta inaltime
Yes
Application
Modern Material, Cutting All Types of Wire, Soft Wire
Grip Material
Ergonomic Grip
Maner
Bi-Metal
Maximum Cutting Capacity
1.6mm