DMC Crimp Extraction Tool, MS24256R16 Series, Crimp Contact, Extraction Tool Contact, Contact size 16 AWG
Nr. stoc RS: 446-210Producator: DMCCod de producator: DRK16
brand-logo
Specificatii
Marca
DMC
Product Type
Crimp Extraction Tool
Sub Type
Extraction Tool
Contact Type
Crimp
Contact Size
16 AWG
Series
MS24256R16
Lungime totala
133.35mm
Tip Width
3.48 mm
Tip Length
10.67mm
Standards/Approvals
No
Tara de origine
United States
Detalii produs
162GB Tooling
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitar
Specificatii
Marca
DMC
Product Type
Crimp Extraction Tool
Sub Type
Extraction Tool
Contact Type
Crimp
Contact Size
16 AWG
Series
MS24256R16
Lungime totala
133.35mm
Tip Width
3.48 mm
Tip Length
10.67mm