Nr. stoc RS: 445-9771Producator: BlockCod de producator: PSR500/24-40
brand-logo
Specificatii
Marca
Block
Tip produs
Switch Mode
Faza electrica
3
Curent iesire
40A
Dimensiuni
260 x 120 x 138mm
Adancime
138mm
Latime
120mm
Maximum Temperature
+70°C
Temperatura minima
-10°C
Efficiency
88%
Tip montare
DIN Rail
Ripple And Noise
100mV Pk-Pk
Tara de origine
Germany
Detalii produs
120 to 960W 3 Phase PSR Series
Standards
S-ar putea să te intereseze
Block AC Input DC
Chinfa 400V ac AC Input DC
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Block Switch Mode DIN Rail Panel Mount Power Supply, 40A Output, 960W
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Block AC Input DC
Chinfa 400V ac AC Input DC
Specificatii
Marca
Block
Tip produs
Switch Mode
Faza electrica
3
Curent iesire
40A
Dimensiuni
260 x 120 x 138mm
Adancime
138mm
Latime
120mm
Maximum Temperature
+70°C
Temperatura minima
-10°C
Efficiency
88%
Tip montare
DIN Rail
Ripple And Noise
100mV Pk-Pk
Tara de origine
Germany
Detalii produs
120 to 960W 3 Phase PSR Series
Standards
Chinfa 400V ac AC Input DC