SICK UM30-213111 Threaded Barrel Distance Sensor UM30, M30 x 1.5 2000 mm 200mA PNP 3V 30 V dc
Nr. stoc RS: 700-2858Producator: SICKCod de producator: UM30-213111Nr. articol Distrelec: 302-28-517
Product Type
Distance Sensor
Lungime
84mm
Tensiune de alimentare maxima
3V
Latime
3mm
Maximum Detection
2000mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Temperatura maxima de lucru
70°C
Curent de comutare
200mA
Timp de raspuns
92ms
Adancime
84mm
Maximum Switching Frequency
8Hz
Detalii produs
UM30-212 & UM30-213 Series
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Product Type
Distance Sensor
Lungime
84mm
Tensiune de alimentare maxima
3V
Latime
3mm
Maximum Detection
2000mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Temperatura maxima de lucru
70°C
Curent de comutare
200mA
Timp de raspuns
92ms
Adancime
84mm
Maximum Switching Frequency
8Hz