SICK UM30-212111 Threaded Barrel Distance Sensor UM30, M30 x 1.5 600 mm 200mA PNP 3V 30 V dc
Nr. stoc RS: 700-2854Producator: SICKCod de producator: UM30-212111Nr. articol Distrelec: 302-28-516
Specificatii
Marca
Sick
Dimensiune filet
M30 x 1.5
Product Type
Distance Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Lungime
84mm
Interfata
M12
Protectie IP
IP67, IP65
Tip terminal
5-Pin M12
Latime
3mm
Tensiune de alimentare maxima
3V
Housing Material
Metal
Maximum Detection
600mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Temperatura maxima de lucru
70°C
Standards/Approvals
CE
Adancime
30mm
Maximum Switching Frequency
12Hz
Series
UM30
Curent de comutare
200mA
Timp de raspuns
64ms
Tip iesire
PNP
Tara de origine
Germany
Detalii produs
UM30-212 & UM30-213 Series
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Specificatii
Marca
Sick
Dimensiune filet
M30 x 1.5
Product Type
Distance Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Lungime
84mm
Interfata
M12
Protectie IP
IP67, IP65
Tip terminal
5-Pin M12
Latime
3mm
Tensiune de alimentare maxima
3V
Housing Material
Metal
Maximum Detection
600mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Temperatura maxima de lucru
70°C
Standards/Approvals
CE
Adancime
30mm
Maximum Switching Frequency
12Hz
Series
UM30
Curent de comutare
200mA