Rubycon 1000 μF Capacitor 16 V dc, Radial, Through Hole - 16ZLH1000MEFCTA8X20
Nr. stoc RS: 703-7504Producator: RubyconCod de producator: 16ZLH1000MEFCTA8X20
brand-logo
Specificatii
Marca
Rubycon
Capacitate
1000μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
8000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
No
Series
ZLH
Dissipation Factor
16%
Tara de origine
Japan
Detalii produs
ZLH Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Marca
Rubycon
Capacitate
1000μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
8000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
No
Series
ZLH
Dissipation Factor
16%