Panasonic 1000 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 16 V dc, Radial, Through Hole - EEUFR1C102L Radial Lead
Capacitate
1000μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
9000 h
Leakage Current
160μA
Toleranta
±20 %
Series
FR-A
Dissipation Factor
200%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 6.3 V to 25 V
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Rubycon 1000 μF Capacitor 16 V dc, Radial, Through Hole - 16ZLH1000MEFCTA8X20
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
1000μF
Product Type
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
20mm
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
9000 h
Leakage Current
160μA
Toleranta
±20 %
Series
FR-A
Dissipation Factor
200%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FR Series 6.3 V to 25 V