Panasonic 150 μF Capacitor 100 V dc, Surface Mount Solder - EEVFK2A151M 0125
Nr. stoc RS: 537-0663Producator: PanasonicCod de producator: EEVFK2A151M
brand-logo
Specificatii
Capacitate
150μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
16.5mm
Polarity
Polar
Lungime
16.5mm
Package/Case
0125
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
793mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
170mΩ
Series
FK SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Detalii produs
FK Series
Approvals
AEC-Q200 qualified
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
150μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
16.5mm
Polarity
Polar
Lungime
16.5mm
Package/Case
0125
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
793mA
Leakage Current
3μA
170mΩ