Nr. stoc RS: 747-8977Producator: PanasonicCod de producator: EEEFK1E680P
brand-logo
Specificatii
Capacitate
68μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
5.8mm
Polarity
Polar
Lungime
7.8mm
Package/Case
1000
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
240mA
Leakage Current
3μA
Series
FK SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.14%
Detalii produs
FK Series reels
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Panasonic 68 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1E680P 1000
Panasonic 68 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder 1000
Informatii despre stoc temporar indisponibile
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
68μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
5.8mm
Polarity
Polar
Lungime
7.8mm
Package/Case
1000
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
240mA
Leakage Current
3μA
Series
FK SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.14%
Detalii produs
FK Series reels