Panasonic 68 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1E680P 1000
Nr. stoc RS: 708-3419Producator: PanasonicCod de producator: EEEFK1E680P
Capacitate
68μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
5.8mm
Lungime
7.8mm
Package/Case
1000
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
240mA
Series
FK SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.14%
Detalii produs
FK Series
Approvals
AEC-Q200 qualified
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Panasonic 68 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder 1000
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
68μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
5.8mm
Lungime
7.8mm
Package/Case
1000
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
240mA
Series
FK SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.14%
Detalii produs
FK Series
Approvals
AEC-Q200 qualified