Panasonic 68μF Electrolytic Capacitor 25V dc, Surface Mount - EEEFK1E680AP
Nr. stoc RS: 565-667Producator: PanasonicCod de producator: EEEFK1E680AP
Capacitate
68µF
Tensiune
25V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Electrolytic
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
2000h
Rezistenta in serie
1.36Ω
Series
FK SMD
Polarised
3 μA
Toleranta
±20%
Tara de origine
Japan
Detalii produs
FK High Temperature Reflow Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
68µF
Tensiune
25V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Electrolytic
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
2000h
Rezistenta in serie
1.36Ω
Series
FK SMD
Polarised
3 μA
Toleranta
±20%