Nichicon 68 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - UCD1E680MCL1GS
Nr. stoc RS: 715-1275Producator: NichiconCod de producator: UCD1E680MCL1GS
brand-logo
Specificatii
Capacitate
68μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Surface Mount
Packaging
Tape
Inaltime
5.8mm
Polarity
Polar
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS 2002/95/EC
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
240mA
Leakage Current
3μA
Automotive Standard
AEC-Q200
Series
CD
Detalii produs
CD Series Low Impedance
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
68μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Surface Mount
Packaging
Tape
Inaltime
5.8mm
Polarity
Polar
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS 2002/95/EC
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
240mA