Omron E2E-X16MB1T18 5M Threaded Barrel Proximity Sensor, M18 PNP E2E 16 mm 30 V dc 50 mA
Dimensiune filet
M18
Lungime
55.3mm
Protectie IP
IP69K, IP67, IP67G
Tip terminal
Connector
Montare
Non-Flush
Maximum DC Voltage
30V dc
Maximum Detection
16mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
70°C
Standards/Approvals
No
Maximum Switching Frequency
200Hz
Shielding
Unshielded
Series
E2E
Tip iesire
PNP
Tara de origine
China
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Dimensiune filet
M18
Lungime
55.3mm
Protectie IP
IP69K, IP67, IP67G
Tip terminal
Connector
Montare
Non-Flush
Maximum DC Voltage
30V dc
Maximum Detection
16mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
70°C
Standards/Approvals
No
Maximum Switching Frequency
200Hz