XP Power Switching Power Supply, LCS100US48, 48V dc, 2.3A, 110W, 1 Output, 85 → 264 V ac, 120 → 373 V dc
Nr. stoc RS: 218-8343Producator: XP PowerCod de producator: LCS100US48
brand-logo
Specificatii
Tensiune iesire
48V dc
Curent iesire
2.3A
Putere
110W
Numar iesiri
1
Tensiune intrare
85 → 264 V ac, 120 → 373 V dc
Tip pachet
Enclosed
Medical Approved
No
Series
LCS100
Tara de origine
China
S-ar putea să te intereseze
MEAN WELL, LRS-100-48, 2.3A
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
MEAN WELL, LRS-100-48, 2.3A
Specificatii
Tensiune iesire
48V dc
Curent iesire
2.3A
Putere
110W
Numar iesiri
1
Tensiune intrare
85 → 264 V ac, 120 → 373 V dc