XP Power, ECM60UT32, 1.5 A, 8 A, 500mA, Input 90V ac to
Nr. stoc RS: 122-7091Producator: XP PowerCod de producator: ECM60UT32
brand-logo
Specificatii
SMPS Output Current
1.5, 8, 500A
Minimum Input Voltage
90V ac
Detalii produs
XP Power - ECM60 Series of AC-DC Power Supplies
The ECM60 series from XP Power offers an excellent range of open frame, 60 W power supplies, all of which are IT and medically approved. These highly reliable, compact power supplies all feature either a class I or class II construction. The range is convection-cooled and has an operating temperature from 0 °C to +70 °C Operating temperature.
Switch Mode - XP Power
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitar
Specificatii
SMPS Output Current
1.5, 8, 500A
Minimum Input Voltage
90V ac
Detalii produs