XP Power Switching Power Supply, ECH450PS19-EF 19V dc, 23.7A, 450 W, Input 264V ac to 264V ac
brand-logo
Specificatii
Product Type
Switching Power Supply
Maximum Output Voltage
19V dc
Numar iesiri
1
Montare
Screw
Power
450W
Temperatura minima de lucru
-20°C
SMPS Output Current
23.7A
Temperatura maxima de lucru
70°C
Greutate
1.46lb
Standards/Approvals
RoHS
Efficiency
93%
Maximum Input Voltage
264V ac
Series
ECH450
Hazardous Area Certification
No
Minimum Input Voltage
264V ac
Tara de origine
China
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitar
Specificatii
Product Type
Switching Power Supply
Maximum Output Voltage
19V dc
Numar iesiri
1
Montare
Screw
Power
450W
Temperatura minima de lucru
-20°C
SMPS Output Current
23.7A
Temperatura maxima de lucru
70°C
Greutate
1.46lb
Standards/Approvals
RoHS
Efficiency
93%
Maximum Input Voltage
264V ac
Series
ECH450
Hazardous Area Certification
No
Minimum Input Voltage
264V ac