XP Power Switching Power Supply, ECE80US36 36V dc, 2.22A, 2.89 A, 80 W, Input 85V ac to 264V ac
Nr. stoc RS: 126-2022Producator: XP PowerCod de producator: ECE80US36
brand-logo
Specificatii
Product Type
Switching Power Supply
Maximum Output Voltage
36V dc
Numar iesiri
1
Montare
PCB
Power
80W
Temperatura minima de lucru
-40°C
SMPS Output Current
2.22, 2.89A
Temperatura maxima de lucru
70°C
Adancime
28mm
Lungime
91.4mm
Greutate
260g
Standards/Approvals
Latime
45.7mm
Efficiency
87%
Series
ECE
Maximum Input Voltage
264V ac
Hazardous Area Certification
No
Minimum Input Voltage
85V ac
Detalii produs
XP Power - ECE80 Series
Standards
XP Power - AC-DC Power Supplies
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitar
Specificatii
Product Type
Switching Power Supply
Maximum Output Voltage
36V dc
Numar iesiri
1
Montare
PCB
Power
80W
Temperatura minima de lucru
-40°C
SMPS Output Current
2.22, 2.89A
Temperatura maxima de lucru
70°C
Adancime
28mm
Lungime
91.4mm
Greutate
260g
Standards/Approvals
Latime
45.7mm
Efficiency
87%
Series
ECE
Maximum Input Voltage
264V ac
Hazardous Area Certification
No
Minimum Input Voltage
85V ac