Vishay VS-GBPC35 Series Bridge Rectifiers
Approvals
UL E54214
Bridge Rectifiers - Vishay Semiconductor
Informatii despre stoc temporar indisponibile
| Cantitate | Pret unitar |
|---|---|
Specificatii
Marca
VishayProduct Type
Bridge Rectifier
Peak Reverse Repetitive Voltage Vrrm
200V
Montare
Screw
Number of Phases
1
Tip pachet
GBPC
Numar pini
4
Configuration
Single
Temperatura maxima de lucru
150°C
Forward Current If
35A
Temperatura minima de lucru
-55°C
Peak Non-Repetitive Forward Surge Current Ifsm
500A
Peak Forward Voltage Vf
1.1V
Peak Reverse Current Ir
5μA
Inaltime
7.7mm
Lungime
28.6mm