Vishay 330 μF Capacitor 450 V dc, Snap-in - MAL215947331E3
Nr. stoc RS: 280-6797Producator: VishayCod de producator: MAL215947331E3
Capacitate
330μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Snap-in
Packaging
Cardboard Box
Polarity
Polar
Temperatura minima de lucru
-25°C
Numar pini
3
Terminal
Snap-In
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
IEC 60068, IEC 60384-4/EN 130300
Leakage Current
1.5mA
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
300mΩ
Automotive Standard
No
Series
159 PUL-SI
Capacitate
330μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Packaging
Cardboard Box
Polarity
Polar
Temperatura minima de lucru
-25°C
Numar pini
3
Terminal
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
Leakage Current
1.5mA
Toleranta
±20 %
300mΩ