Vishay 220 μF Capacitor 35 V dc, Through Hole - MAL215050221E3 Solder
Nr. stoc RS: 447-822Producator: VishayCod de producator: MAL215050221E3
Capacitate
220μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Through Hole
Packaging
Tape & Reel
Inaltime
12mm
Polarity
Polar
Lungime
12mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
4000 h
Standards/Approvals
EU, IEC
Leakage Current
80μA
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
AEC-Q200
Series
150 RMI
Detalii produs
135 Series
Standards
CEI 384-4 L.L., climate category CEI 68 55/105/56, DIN40040 FMF
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Capacitate
220μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Through Hole
Packaging
Tape & Reel
Inaltime
12mm
Polarity
Polar
Lungime
12mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
4000 h
Standards/Approvals
EU, IEC
Leakage Current
80μA
Toleranta
±20 %