Vishay 330μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 50V dc, Through Hole - MAL203851331E3
Nr. stoc RS: 684-2015PProducator: VishayCod de producator: MAL203851331E3
brand-logo
Specificatii
Marca
Vishay
Capacitate
330µF
Tensiune
50V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
10 (Dia.) x 16mm
Inaltime
16mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
10mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
3500h
Curent de ondulare
585mA
Series
038 RSU
Leakage Current
165 μA
Toleranta
±20%
Tara de origine
China
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Nichicon 330 μF Capacitor 50 V dc, Through Hole - UVR1H331MPD Radial Lead
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Each (Supplied in a Bag) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Marca
Vishay
Capacitate
330µF
Tensiune
50V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
10 (Dia.) x 16mm
Inaltime
16mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
10mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
3500h
Curent de ondulare
585mA
Series
038 RSU
Leakage Current
165 μA
Toleranta
±20%