Vishay LMF 10 kΩ Linear Conductive Plastic Motion Transducer Element Surface Mount, LMF2D103W2851
Nr. stoc RS: 167-8728Producator: VishayCod de producator: LMF2D103W2851
brand-logo
Specificatii
Marca
Vishay
Product Type
Conductive Plastic Motion Transducer Element
Potentiometer Type
Linear
Maximum Resistance
10kΩ
Packaging
Tube
Putere
0.05W
Electrical Taper
Linear
Element Material
Conductive Plastic
Montare
Surface Mount
Terminal
Solder Pad
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
125°C
Lungime
68mm
Inaltime
15mm
Adancime
1.6mm
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Series
LMF
Tara de origine
Czech Republic
Detalii produs
Conductive Plastic Motion Transducer Elements, KIT LMF Series
Position Sensors
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Cutie
Specificatii
Marca
Vishay
Product Type
Potentiometer Type
Maximum Resistance
10kΩ
Packaging
Tube
Putere
0.05W
Electrical Taper
Element Material
Conductive Plastic
Montare
Surface Mount
Terminal
Solder Pad
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
125°C
Lungime
68mm
Inaltime
15mm
Adancime
1.6mm
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%