Vishay Single Layer Ceramic Capacitor 560 pF 34 kVrms, 50kV dc ±20 % N4700 Dielectric, 715C50KT, Screw 85 °C Max Op.
brand-logo
Specificatii
Marca
Vishay
Capacitate
560pF
Product Type
Single Layer Ceramic Capacitor
Tensiune
34, 50kVrms
Montare
Screw
Packaging
Bulk
Series
715C50KT
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
No
Dielectric
N4700
Package/Case
Moulded Epoxy
Temperatura minima de lucru
-30°C
Inaltime
35mm
Diametru
37mm
Standards/Approvals
RoHS
Suppression Class
Class I
Temperatura maxima de lucru
85°C
Dissipation Factor
0.2%
Tip terminal
Screw
Tara de origine
Germany
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitar
Specificatii
Marca
Vishay
Capacitate
560pF
Product Type
Single Layer Ceramic Capacitor
Tensiune
34, 50kVrms
Montare
Packaging
Bulk
Series
715C50KT
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
No
Dielectric
N4700
Package/Case
Moulded Epoxy
Temperatura minima de lucru
-30°C
Inaltime
35mm
Diametru
37mm
Standards/Approvals
RoHS
Suppression Class
Class I
Temperatura maxima de lucru
85°C
Dissipation Factor
0.2%