Vishay 22μF Electrolytic Capacitor 35V dc, Through Hole - 516D226M035JL6AE3
Nr. stoc RS: 855-6211Producator: VishayCod de producator: 516D226M035JL6AE3
brand-logo
Specificatii
Marca
Vishay
Capacitate
22µF
Tensiune
35V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
5 x 12mm
Inaltime
12mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
5mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Durata de viata
2000h
Curent de ondulare
70mArms
Leakage Current
4 μA
Toleranta
±20%
Series
516D
Tara de origine
Japan
Detalii produs
Vishay 516D Series
Axial 85°C
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
RS PRO 22 μF Capacitor 35 V dc, Through Hole Axial
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Marca
Vishay
Capacitate
22µF
Tensiune
35V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
5 x 12mm
Inaltime
12mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
5mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Durata de viata
2000h
Curent de ondulare
70mArms
Leakage Current
4 μA
Toleranta
±20%
Series
516D
Tara de origine
Japan
Detalii produs
Vishay 516D Series
Axial 85°C