TRACOPOWER Embedded Switch Mode Power Supply SMPS, TXL 100-0524DI, 5 V dc, 24 V dc, 3.5 A, 12 A, 100W, Dual Output, 85
Nr. stoc RS: 418-2358Producator: TRACOPOWERCod de producator: TXL 100-0524DI
brand-logo
Specificatii
Tensiune iesire
5 V dc, 24 V dc
Curent iesire
3.5 A, 12 A
Putere
100W
Numar iesiri
2
Tensiune intrare
85 → 264V ac
Tip montare
Chassis Mount
Tip pachet
Enclosed
Lungime
208mm
Latime
95mm
Adancime
38mm
Efficiency
70 → 84%
Maximum Temperature
+70°C
Temperatura minima
-10°C
Greutate
800g
Tara de origine
Taiwan, Province Of China
Detalii produs
15W to 600W, Universal Input, Single/Multi Output, TXL Series
Approvals
UL, cUL, CB report
Standards
UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1 2nd edition
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
TRACOPOWER, TXLN 080-215, 9A
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
TRACOPOWER, TXLN 080-215, 9A
Specificatii
Tensiune iesire
5 V dc, 24 V dc
Curent iesire
3.5 A, 12 A
Putere
100W
Numar iesiri
2
Tensiune intrare
85 → 264V ac
Tip montare
Chassis Mount
Tip pachet
Enclosed
Lungime
208mm
Latime
95mm
Adancime
38mm
Efficiency
70 → 84%
Maximum Temperature
+70°C
Temperatura minima
-10°C
Greutate
800g
Tara de origine
Taiwan, Province Of China
Detalii produs
Approvals
UL, cUL, CB report
Standards
TRACOPOWER, TXLN 080-215, 9A