TRACOPOWER Embedded Switch Mode Power Supply SMPS, TXL 060-0524DI, 5 V dc, 24 V dc, 2.2 A, 6 A, 60W, Dual Output, 120
Nr. stoc RS: 418-2263Producator: TRACOPOWERCod de producator: TXL 060-0524DI
brand-logo
Specificatii
Tensiune iesire
5 V dc, 24 V dc
Curent iesire
2.2 A, 6 A
Putere
60W
Numar iesiri
2
Tensiune intrare
120 → 375 V dc, 85 → 264 V ac
Tip montare
Chassis Mount
Tip pachet
Enclosed
Lungime
169mm
Latime
95mm
Adancime
38mm
Efficiency
70 → 84%
Temperatura minima
-10°C
Greutate
700g
Maximum Temperature
+70°C
Tara de origine
Taiwan, Province Of China
Detalii produs
15W to 600W, Universal Input, Single/Multi Output, TXL Series
Approvals
UL, cUL, CB report
Standards
UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1 2nd edition
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Tensiune iesire
5 V dc, 24 V dc
Curent iesire
2.2 A, 6 A
Putere
60W
Numar iesiri
2
Tensiune intrare
120 → 375 V dc, 85 → 264 V ac
Tip montare
Chassis Mount
Tip pachet
Enclosed
Lungime
169mm
Latime
95mm
Adancime
38mm
Efficiency
70 → 84%
Temperatura minima
-10°C
Greutate
700g
Maximum Temperature
+70°C
Tara de origine
Taiwan, Province Of China
Detalii produs