PTD08A010W
Temperatura maxima de lucru
85°C
Temperatura minima de lucru
-40°C
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Standard
1
Standard
1
Specificatii
Marca
Texas InstrumentsProduct Type
Non-Isolated DC-DC Converter
Tensiune iesire
3.3V dc
Maximum Input Voltage
14V dc
Minimum Input Voltage
4.75V dc
Curent iesire
10A
Standards/Approvals
RoHS
Series
PTD08A010W
Temperatura maxima de lucru
85°C
Temperatura minima de lucru
-40°C