TE Connectivity 4.7 Ω Wirewound, Wirewound Resistor 7 W 5 % SQMW74R7J
Nr. stoc RS: 753-6717Producator: TE ConnectivityCod de producator: SQMW74R7J
Rezistenta
4.7Ω
Product Type
Resistor
Putere
7W
Resistor Type
Power
Tolerance ±
5%
Packaging
Box
Axial/Radial
Radial
Tehnologie
Wirewound, Wirewound
Series
SQM7
Automotive Standard
No
Temperatura minima de lucru
-55°C
Lead Pitch Radial
5mm
Numar pini
2
Temperatura maxima de lucru
250°C
Inaltime
9mm
Lungime
39mm
Standards/Approvals
No
Latime
13mm
Coeficient temperatura
±300 ppm/°C, ±300 ppm/°C
Tara de origine
China
Detalii produs
7W SQM7 Series
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Rezistenta
4.7Ω
Product Type
Resistor
Putere
7W
Resistor Type
Power
Tolerance ±
5%
Packaging
Box
Axial/Radial
Radial
Tehnologie
Wirewound, Wirewound
Series
SQM7
Automotive Standard
Temperatura minima de lucru
-55°C
Lead Pitch Radial
5mm
Numar pini
2
Temperatura maxima de lucru
250°C
Inaltime
9mm
Lungime
39mm
Standards/Approvals
Latime
13mm
Coeficient temperatura
±300 ppm/°C, ±300 ppm/°C
Tara de origine
China
Detalii produs
7W SQM7 Series