TE Connectivity 15Ω Wire Wound Resistor 7W ±5% SQMW715RJ
Nr. stoc RS: 199-8065PProducator: TE ConnectivityCod de producator: SQMW715RJ
Rezistenta
15Ω
Putere
7W
Toleranta
±5%
Tehnologie
Wire Wound
Series
SQM7
Temperatura maxima de lucru
+250°C
Coeficient temperatura
±300ppm/°C
Temperatura minima de lucru
-55°C
Pitch de plumb
5mm
Tara de origine
China
Detalii produs
7W SQM7 Series
P.O.A.
Each (Supplied in a Box) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Rezistenta
15Ω
Putere
7W
Toleranta
±5%
Tehnologie
Wire Wound
Series
SQM7
Temperatura maxima de lucru
+250°C
Coeficient temperatura
±300ppm/°C
Temperatura minima de lucru
-55°C
Pitch de plumb
5mm
Tara de origine
China
Detalii produs
7W SQM7 Series