TE Connectivity 10Ω Wire Wound Ceramic Fixed Resistor 5W ±5% SQMW510RJ
Nr. stoc RS: 199-7703Producator: TE ConnectivityCod de producator: SQMW510RJ
brand-logo
Specificatii
Rezistenta
10Ω
Putere
5W
Toleranta
±5%
Tehnologie
Wire Wound
Series
SQM5
Temperatura maxima de lucru
+250°C
Coeficient temperatura
±300ppm/°C
PRICED TO CLEAR
Yes
Temperatura minima de lucru
-55°C
Pitch de plumb
5mm
Detalii produs
5W SQM5 Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
TE Connectivity 10 Ω Wirewound Resistor 5 W 5 %
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Rezistenta
10Ω
Putere
5W
Toleranta
±5%
Tehnologie
Wire Wound
Series
SQM5
Temperatura maxima de lucru
+250°C
Coeficient temperatura
±300ppm/°C
PRICED TO CLEAR
Yes
Temperatura minima de lucru
-55°C
Pitch de plumb
5mm
Detalii produs
5W SQM5 Series