TE Connectivity 68 Ω Wirewound Resistor 7 W 5 % SBCHE668RJ
Nr. stoc RS: 206-0925Producator: TE ConnectivityCod de producator: SBCHE668RJ
brand-logo
Specificatii
Rezistenta
68Ω
Product Type
Resistor
Putere
7W
Resistor Type
Power
Tolerance ±
5%
Axial/Radial
Axial
Tehnologie
Wirewound
Series
SBC
Automotive Standard
No
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
350°C
Lungime
38mm
Inaltime
8mm
Standards/Approvals
No
Latime
7mm
Coeficient temperatura
+200 ppm/°C
Lead Diameter
0.8mm
Detalii produs
SBC Series 7W, Axial
Ceramic Wirewound, Axial - 1W to 17W
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
RES W/W 7W 68 OHM
P.O.A.Buc. (fara TVA)
TE Connectivity 68 Ω Wirewound Resistor 11 W 5 % SBCHE1168RJ
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
RES W/W 7W 68 OHM
P.O.A.Buc. (fara TVA)
Specificatii
Rezistenta
68Ω
Product Type
Resistor
Putere
7W
Resistor Type
Power
Tolerance ±
5%
Axial/Radial
Axial
Tehnologie
Wirewound
Series
SBC
Automotive Standard
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
350°C
Lungime
38mm
Inaltime
8mm
Standards/Approvals
Latime
7mm
Coeficient temperatura
+200 ppm/°C
Lead Diameter
0.8mm
Detalii produs
SBC Series 7W, Axial
RES W/W 7W 68 OHM