TE Connectivity 3.9 kΩ Wirewound Resistor 7 W 5 % SBCHE63K9J
Nr. stoc RS: 206-1158Producator: TE ConnectivityCod de producator: SBCHE63K9J
Rezistenta
3.9kΩ
Putere
7W
Tolerance ±
5%
Series
SBC
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
350°C
Lungime
38mm
Standards/Approvals
RoHS
Coeficient temperatura
±200 ppm/°C
Detalii produs
SBC Series 7W, Axial
Ceramic Wirewound, Axial - 1W to 17W
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
RES W/W 7W 3.9K
P.O.A.Buc. (fara TVA)
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
RES W/W 7W 3.9K
Rezistenta
3.9kΩ
Putere
7W
Tolerance ±
5%
Series
SBC
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
350°C
Lungime
38mm
Standards/Approvals
RoHS
Coeficient temperatura
±200 ppm/°C
Detalii produs
SBC Series 7W, Axial
RES W/W 7W 3.9K