TE Connectivity 2.2 Ω Wirewound Resistor 7 W 10 % SBCHE62R2K
Nr. stoc RS: 206-0717Producator: TE ConnectivityCod de producator: SBCHE62R2K
brand-logo
Specificatii
Rezistenta
2.2Ω
Product Type
Resistor
Putere
7W
Resistor Type
Power
Packaging
Box
Tolerance ±
10%
Axial/Radial
Axial
Tehnologie
Wirewound
Series
SBC
Automotive Standard
No
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
350°C
Inaltime
8mm
Lungime
37mm
Standards/Approvals
No
Latime
7mm
Coeficient temperatura
+400 ppm/°C
Lead Diameter
0.8mm
Detalii produs
SBC Series 7W, Axial
Ceramic Wirewound, Axial - 1W to 17W
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
RES W/W 7W 2.2 OHM
P.O.A.Buc. (fara TVA)
TE Connectivity 2.2 Ω Wirewound Resistor 4 W 10 %
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
RES W/W 7W 2.2 OHM
P.O.A.Buc. (fara TVA)
Specificatii
Rezistenta
2.2Ω
Product Type
Resistor
Putere
7W
Resistor Type
Power
Packaging
Box
Tolerance ±
10%
Axial/Radial
Axial
Tehnologie
Wirewound
Series
SBC
Automotive Standard
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
350°C
Inaltime
8mm
Lungime
37mm
Standards/Approvals
Latime
7mm
Coeficient temperatura
+400 ppm/°C
Lead Diameter
0.8mm
Detalii produs
SBC Series 7W, Axial
RES W/W 7W 2.2 OHM