TE Connectivity 15 Ω Wirewound Resistor 7 W 5 % SBCHE615RJ
Nr. stoc RS: 206-0824PProducator: TE ConnectivityCod de producator: SBCHE615RJ
brand-logo
Specificatii
Rezistenta
15Ω
Product Type
Resistor
Putere
7W
Resistor Type
Power
Packaging
Box
Tolerance ±
5%
Axial/Radial
Axial
Tehnologie
Wirewound
Series
SBC
Automotive Standard
No
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
350°C
Inaltime
8mm
Lungime
38mm
Standards/Approvals
No
Latime
7mm
Coeficient temperatura
+400 ppm/°C
Lead Diameter
0.8mm
Detalii produs
SBC Series 7W, Axial
Ceramic Wirewound, Axial - 1W to 17W
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Cutie
Specificatii
Rezistenta
15Ω
Product Type
Resistor
Putere
7W
Resistor Type
Power
Packaging
Box
Tolerance ±
5%
Axial/Radial
Axial
Tehnologie
Wirewound
Series
SBC
Automotive Standard
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
350°C
Inaltime
8mm
Lungime
38mm
Standards/Approvals
Latime
7mm
Coeficient temperatura
+400 ppm/°C
Lead Diameter
0.8mm
Detalii produs
SBC Series 7W, Axial