TE Connectivity 4.7 Ω Wirewound Resistor 4 W 10 % SBCHE44R7K
Nr. stoc RS: 206-0391Producator: TE ConnectivityCod de producator: SBCHE44R7K
Rezistenta
4.7Ω
Putere
4W
Resistor Type
Power
Tolerance ±
10%
Packaging
Box
Series
SBCHE
Automotive Standard
No
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
350°C
Lungime
20mm
Inaltime
8mm
Standards/Approvals
No
Latime
7mm
Coeficient temperatura
+400 ppm/°C
Tara de origine
India
Detalii produs
SBCHE Series, Axial 4W/5W
Ceramic Wirewound, Axial - 1W to 17W
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
RES W/W 4W 4.7 OHM
P.O.A.Buc. (fara TVA)
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
RES W/W 4W 4.7 OHM
Rezistenta
4.7Ω
Putere
4W
Resistor Type
Power
Tolerance ±
10%
Packaging
Box
Series
SBCHE
Automotive Standard
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
350°C
Lungime
20mm
Inaltime
8mm
Standards/Approvals
Latime
7mm
Coeficient temperatura
+400 ppm/°C
Tara de origine
India
Detalii produs
SBCHE Series, Axial 4W/5W
RES W/W 4W 4.7 OHM