TE Connectivity Holsworthy RT73 130 kΩ, 0603 Thick Film Surface Mount Resistor 0.1 % Surface 0.2 W - RT73F1J130KBTD
Nr. stoc RS: 619-383Producator: TE ConnectivityCod de producator: RT73F1J130KBTD
brand-logo
Specificatii
Rezistenta
130kΩ
Product Type
Surface Mount Resistor
Resistor Type
Thick Film
Tehnologie
Thick Film
Package/Case
0603
Packaging
Paper Tape
Toleranta
0.1 %
Putere
0.2W
Tensiune
100V
Coeficient temperatura
±25 ppm/°C
Montare
Surface
Automotive Standard
AEC-Q200
Temperatura minima de lucru
-55°C
Series
Holsworthy RT73
Temperatura maxima de lucru
155°C
Lungime
1.6mm
Inaltime
0.45mm
Standards/Approvals
AEC-Q200
Latime
0.8mm
Tara de origine
Japan
Specificatii
Rezistenta
130kΩ
Product Type
Surface Mount Resistor
Resistor Type
Tehnologie
Package/Case
0603
Packaging
Paper Tape
Toleranta
0.1 %
Putere
0.2W
Tensiune
100V
Coeficient temperatura
±25 ppm/°C
Montare
Surface
Automotive Standard
Temperatura minima de lucru
-55°C
Series
Holsworthy RT73
Temperatura maxima de lucru
155°C
Lungime
1.6mm
Inaltime
0.45mm
Standards/Approvals
Latime
0.8mm