TE Connectivity 27 kΩ Metal Oxide Resistor 2 W ROX2SJ27K
Nr. stoc RS: 214-2134PProducator: TE ConnectivityCod de producator: ROX2SJ27K
brand-logo
Specificatii
Product Type
Resistor
Rezistenta
27kΩ
Putere
2W
Tehnologie
Metal Oxide
Series
ROX2S
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
235°C
Coeficient temperatura
±300 ppm/°C
Detalii produs
TE Connectivity ROX2S Series 2W Power Metal Oxide Film Resistors
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Banda
Product Type
Resistor
Rezistenta
27kΩ
Putere
2W
Tehnologie
Metal Oxide
Series
ROX2S
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
235°C
Coeficient temperatura
±300 ppm/°C
Detalii produs