TE Connectivity 27 kΩ Metal Oxide Resistor 2 W ROX2SJ27K
Nr. stoc RS: 214-2134Producator: TE ConnectivityCod de producator: ROX2SJ27K
brand-logo
Specificatii
Product Type
Resistor
Rezistenta
27kΩ
Putere
2W
Tehnologie
Metal Oxide
Series
ROX2S
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
235°C
Coeficient temperatura
±300 ppm/°C
Detalii produs
TE Connectivity ROX2S Series 2W Power Metal Oxide Film Resistors
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
TE Connectivity 27 kΩ Metal Oxide Resistor 3 W 5 % ROX3SJ27K
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Product Type
Resistor
Rezistenta
27kΩ
Putere
2W
Tehnologie
Metal Oxide
Series
ROX2S
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
235°C
Coeficient temperatura
±300 ppm/°C
Detalii produs