TE Connectivity RN73 75 Ω, 0805 Thin Film Surface Mount Resistor ±0.1 % 0.1 W - RN73C2A75RB
Nr. stoc RS: 161-4933Producator: TE ConnectivityCod de producator: RN73C2A75RB
Rezistenta
75Ω
Toleranta
±0.1 %
Putere
0.1W
Tensiune
100V
Coeficient temperatura
-10 ppm/°C, +10 ppm/°C
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
125°C
Lungime
2mm
Inaltime
0.55mm
Latime
1.25mm
Detalii produs
RN0805 SMT 5.1Ω to 9.76kΩ
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Rola
Specificatii
Rezistenta
75Ω
Toleranta
±0.1 %
Putere
0.1W
Tensiune
100V
Coeficient temperatura
-10 ppm/°C, +10 ppm/°C
Automotive Standard
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
125°C
Lungime
2mm
Inaltime
0.55mm
Standards/Approvals
Latime
1.25mm
Detalii produs
RN0805 SMT 5.1Ω to 9.76kΩ