TE Connectivity RN73 20 kΩ, 0805 Thin Film Surface Mount Resistor ±0.1 % 0.1 W - RN73C2A20KB
Nr. stoc RS: 125-1185Producator: TE ConnectivityCod de producator: RN73C2A20KB
Rezistenta
20kΩ
Toleranta
±0.1 %
Putere
0.1W
Tensiune
100V
Coeficient temperatura
-10 ppm/°C, +10 ppm/°C
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
155°C
Lungime
2mm
Inaltime
0.55mm
Latime
1.25mm
Detalii produs
RN0805 SMT 10kΩ to 464kΩ
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Punga
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Rezistenta
20kΩ
Toleranta
±0.1 %
Putere
0.1W
Tensiune
100V
Coeficient temperatura
-10 ppm/°C, +10 ppm/°C
Automotive Standard
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
155°C
Lungime
2mm
Inaltime
0.55mm
Standards/Approvals
Latime
1.25mm
Detalii produs
RN0805 SMT 10kΩ to 464kΩ